מערכת GLNERP לניהול מפעל

כל הכלים שאתה צריך כדי להריץ את המפעל שלך קדימה!

מודול ניהול רצפת הייצור במפעל

מודול ניהול רצפת הייצור במפעל הוא למעשה חלק מתוכנת ERP שפיתחה חברת גלן, המסייעת למנהלי מפעל בניהול רצפת הייצור. באמצעות תוכנה זו, ניתן לחשב את עלויות הייצור ודרישותיהן לצורך הוצאת ההזמנה מהלקוחות ובהתאמה למלאי הזמין.

מודול ניהול רצפת הייצור במפעל

מודול ניהול רצפת הייצור במפעל

 

מודול ניהול רצפת הייצור במפעל והשפעתו הכלכלית

בכדי לייעל את תהליכי העבודה במפעל, חשוב לנהל ולפקח אחר הוראות הייצור במטרה לחשב נכון ולייעל את הזמנות הרכש המגיעות מהספקים. באמצעות התוכנה שפיתחה חברת גלן, ניתן להפיק הוראות ייצור ולהפיק תכנית עבודה לכלל המחלקות במפעל ובכך לחסוך זמן בהתעסקות עם ניהול וכתיבת ההוראות באופן ידני וסיזיפי.

תוכנת הייצור מאפשרת לאסוף נתונים היישר מרצפת הייצור על ידי קוראי בקרים וברקודים אשר מסוגלים לקבל מידע ונתונים היישר מהכפתורים הנמצאים בעמדת הייצור, או באמצעות הקלדה ידנית ישירות לתוכנה.

התוכנה היא חלק ממערכת ERP אשר פותחה במיוחד עבור מנהלי מפעל על מנת לייצר חוויית שימוש טובה וחסכונית יותר לכל סוגי המפעלים באשר הם. ניהול פס הייצור בעבודה הינו תהליך סיזיפי המתבצע יום יום בעבודה מול פס הייצור. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד לחשב עלויות ולהבין את גודל התפוקה של כל מפעל המעוניין להוציא הזמנות אל מעגל הלקוחות והספקים שלו.
מדוע זה חשוב?
ראשית, תוכנה לניהול מפעל הוכיחה כי מנהלי מפעל רבים העושים שימוש בתוכנה מותאמת אישית מייצרים תוצאות גבוהות יותר ומשפרים את התפוקה במפעל. בכדי שגם אתם תוכלו להיות חלק מזה ולקחת נתח משמעותי לעומת המתחרים שלכם, עליכם להתחיל להשתמש בתוכנה לניהול רצפת הייצור במפעל באופן מקצועי על מנת להזין ולקבל נתונים רלוונטיים שעליכם לדעת בכל שלבי הניהול של המפעל.

כאשר תוכלו לבדוק בדיוק איפה הזמן מנוצל, תוכלו לייעל ולשפר את העבודה המתבצעת על ידי העובדים בפס הייצור ובכך להוציא יותר מוצרים מפס הייצור ובעלויות נמוכות משמעותית לעומת מה שהיה לפני שהתחלתם להשתמש בתוכנה.

חברת גלן עוסקת במתן פתרונות תוכנה וניהול כלים ומערכות עבור מפעלים, ארגונים ובעלי עסקים המעוניינים לשפר את תהליכי העבודה בארגון על ידי הטמעת מערכת ERP מתקדמת הכוללת בתוכנה גם את מודול ניהול רצפת הייצור.

אם אתם מעוניינים לחסוך זמן וכסף בניהול רצפת הייצור במפעל, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולבקש פרטים נוספים על מערכת ה-ERP שלנו המספקת קורת גג אחת למנהלי מפעל, ארגון ובתי עסק בישראל.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5354500

*****

טלפון: 0722155350 Email:david@gln.co.il

© כל הזכויות שמורות GLN


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO